איתנו בראשות חיים בשארי (שסימנה האותיות 'כן')
1. חיים בשארי
2. אהובה ונה
3. תירסה יילנגס-אוחנה
4. דורון מיכאל
5. יונתן אמיתי
אכפ"ת בראשות איציק ברוורמן (שסימנה האות 'ת')
1. איציק ברוורמן
2. אדי קואז
3. רועי פן
4. שרון רפפורט סיידה
5. יורם רצבי
תכל'ס מנהיגות צעירה לפתח תקוה (שסימנה האות 'כ')
1. אלחנן יהודה פלהיימר
2. אליהו סלמון
3. רחל זלדה מורגנשטרן
4. ציון בינסאי
5. ספיר פרטוש
אחד משלנו (שסימנה האותיות 'זך')
1. אורי דרשן הכהן
2. רפאל זוכאים
3. שרה חרמון
4. מריאנה אוליצקי
5. שרונה קרן
הבית היהודי בראשות איציק דיעי (שסימנה האותיות 'טב')
1. יצחק דיעי
2. גילה בן נאים
3. בליץ צבי אריה הנרי
4. צבי וישינגרד
5. משה פלדמר
יש עתיד בפתח תקוה בראשות רון כץ (שסימנה האותיות 'פה')
1. רון כץ
2. חנוך דב מלביצקי
3. סרחיו חביאר גולצמן
4. אביהו סופר
5. בריגיטה מרזון
מצטיינים עם גנאדי (שסימנה האותיות 'דא')
1. גנאדי בורשבסקי
2. עידית ישראלוב לוין
3. אנה גרבר
4. אלכס קלינשטיין
5. ליאנה סרור
מחוברים בראשות איתי שונשיין (שסימנה האות 'מ')
1. איתי שונשיין
2. אורנה דוידאי
3. אורלי שטרית
4. רונן כהן חיים
5. אור שטריפלר
ש"ס בראשות אוריאל בוסו מיסודו של מרן עובדיה יוסף (שסימנה האותיות 'שס')
1. אוריאל מנחם בוסו
2. אליהו גינת
3. משה צאלח
4. אשר שוקר
5. דמלאש בלאיי
הליכוד (שסימנה האותיות 'מחל')
1. משה משה
2. דורון רצון
3. יחזקאל חוגי
4. יגאל כהן
5. אמנון רמזי פרג
יהדות התורה פתח תקוה (שסימנה האות 'ג')
1. אליהו ברוכי
2. ישראל פרידמן
3. ברגמן שמעון אליהו
4. גנזלר יעקב אריה
5. לבל יוסף נח
התחדשות בראשות רמי גרינברג (שסימנה האות 'ר')
1. רמי גרינברג
2. ענת זנזורי
3. צדוק בן משה
4. רפי דהן
5. ניבה קפלן
הביצועיסטים בראשות אורי אהד ואיציק ישראל (שסימנה האותיות 'צי')
1. אורי אהד
2. יצחק ישראל
3. תמר-יערה ויטלני
4. נפתלי כהן
5. רחלי ברנרד
הווה (שסימנה האות 'ק')
1. אסתר פרל
2. זיו זיוה כהן
3. אבי אילוז
4. רינת סייג ג'אנו
5. ילנה דיגוליאן
אנחנו (שסימנה האות 'י')
1. מוכתר זיו ישראל
2. סמי עקיבא
3. פז אסף
4. כרמלה חשאי
5. שמעון חשאי
פתח תקוה ביתנו (שסימנה האות 'ל')
1. פבל חזין
2. איגור מונין
3. ליאור שושן
4. אלונה אוריה פישביין
5. אדגר אגייב
ביחד (שסימנה האות 'ן')
1. פולינה רשקובן
2. אלכסנדר וולדרסקי
3. מיכאל (משה) נמירובסקי
4. אורטל ברקת קליין
5. נטליה לשקו
המתמודדים לראשות העירייה: איתי שונשיין, איציק ברוורמן, רמי גרינברג, חיים בשארי, גנאדי בורשבסקי, אורי דרשן הכהן.