שימו לב: משרד הבריאות פרסם אמש (חמישי) את רשימת המקומות בהם שהו חולי הקורונה החדשים שאובחנו השבוע, ביניהם ארבעה חולים שהסתובבו בפתח תקוה.
זהו מסלולם המלא:
חולה 375
חולה בשנות ה- 40 לחייו, ממרכז הארץ. חשיפה לחולה מאומת.
12.3: 06:00-06:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק פ"ת לארלוזורוב בת"א.
19:30-20:00 אוטובוס של חב' דן קו 166 מארלוזורוב ויצמן ת"א תחנה מס' 13 עד תחנת עד"ש שפיק מס' 46 בפ"ת.
13.3: 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" - רח' אלעזר פ"ת באולם מרכזי.
18:30-17:45 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת.
14.3: 08:00-10:00 בית כנסת "צעירי הדר גנים" רח' בן אליעזר 18, פ"ת.
17:00-17:20 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
18:20-18:40 בית כנסת "יחדיו"– רח' אלעזר פ"ת
20:00-23:00 מסעדת 2B ביהוד, דרך העצמאות 16 – בחדר פרטי.
15.3: 16:00-16:45 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת "על פרשת דרכים" – רכבת ארלוזרוב מס' 14,ת"א עד לתחנת עד"ש שפיק מס' 46 פ"ת.
16.3 : 06:00-06:30 בית כנסת "יחדיו" – רח' אלעזר פ"ת
07:00-08:00 אוטובוס חב' דן קו 166 מתחנת עד"ש שפיק מס' 10 פ"ת לת"א – "על פרשת דרכים"-רכבת מס' 38.
17.3: 19:30-19:50 אוטובוס קו 82 של חב' קווים מארלוזורוב ת"א עד לחיים עוזר פ"ת
בני המשפחה, מכרים ועמיתים לעבודה קיבלו הודעות אישיות
חולה 368
חולה בשנות ה- 30 לחייו, ממרכז הארץ. מגע עם חולה מאומתת.
בני משפחה, מכרים ומכרים לעבודה קיבלו הודעות אישיות.
ב- 26.2: בין השעות 18:00-18:30 חנות "ניצת הדובדובן", פ"ת.
ב- 27.2: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 10:20-10:55 מרפאת "כללית", רח' רוטשילד 76, פ"ת.
בין השעות 10:55-11:15 סופר "שי חסד", רח' רוטשילד, פ"ת.
בין השעות 13:00-14:00 בית חולים מאיר, מרפאת כאב, כפר סבא.
ב-28.2: בין השעות 07:25-07:35 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 07:30-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
בין השעות 12:30-12:35 גן "ניצנים", עינב.
בין השעות 18:00-19:00 בית כנסת "סיימונס", קריית ארבע.
ב- 29.2: בין השעות 08:00-10:00 בית כנסת "אלון יוסף", קריית ארבע.
בין השעות 16.30-17.30 בית כנסת ב"ישיבת ניר", קריית ארבע.
בין השעות 18.30-19.00 בית כנסת "טוניסאי", קריית ארבע.
ב- 1.3: בין השעות 08:05-08:15 מעון "ניצנים", עינב.
בין השעות 17:25-18:15 סופר "רמי לוי" פ"ת, רח' הסיבים 37.
ב- 2.3: בין השעות 07:54-14:30 קלפי, בני ראם.
בין השעות 15:40-15:50 קלפי, עינב.
בין השעות 16:30-2:45 קלפי, בני ראם.
ב- 3.3: בין השעות 07:55-8:00 מעון "ניצנים", עינב.
ב- 4.3: בין השעות 16:00-18:15 אולמי נוף הירדן, מצפה יריחו.
ב- 6.3: בין השעות 09:00-10:00 מרפאת כאב, ביה"ח מאיר, כפר סבא.
בין השעות 10:15-11:05 סופר "יינות ביתן", כפר סבא.
ב- 7.3: בין השעות 06:00-07:35 בית כנסת "ספרדי", עינב.
ב- 9.3: בין השעות 07:55-08:05 מעון "ניצנים", עינב.
ב- 10.3: בין השעות 07:00-08:00 בית כנסת "אשכנזי", עינב.
ב- 11.03 : בין השעות 10:00-11:45 סופר "רמי לוי", כפר סבא.
בין השעות 11:45-12:15 חנות "קליית חממה" סמוך לסופר "רמי לוי" כפר סבא.
חולה 398
חולה בשנות ה-20 לחייה מאזור המרכז.
המגעים הקרובים של החולה אותרו ומתודרכים באופן פרטני.
11.3: 7:30 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת ז'בוטינסקי פינת קריניצי ר"ג, ירידה בתחנת הקניון הגדול פ"ת בשעה 08:05.
11.3: 19:00 קו אוטובוס של דן מס' 51. עליה בתחנת הקניון הגדול פ"ת, ירידה בתחנת בן גוריון פינת ז'בוטינסקי ר"ג בשעה 19:30.
12.3 בשעות 9:00-10:00 סופרפארם נמל תל אביב, התערוכה 3 ת"א.
חולה 379
גבר בשנות השלושים לחייו מאפרת.
המגעים הקרובים של החולה כבר אותרו ומתודרכים באופן פרטני.
04.03.2020 יום רביעי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
05.03.2020 יום חמישי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
06.03.2020 יום שישי 08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
06.03.2020 יום שישי 17:30 עד 19:00 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
07.03.2020 יום שבת 07:15 עד 10:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
07.03.2020 יום שבת 17:00 עד 17:30 בית הכנסת 'אור מאיר' רחוב ביאליק 18, בפתח תקוה
08.03.2020 יום ראשון, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים).
08.03.2020 יום ראשון, 09:00 עד 12:45 שוק פורים בחצר בית הספר עמית דביר, רח' עליית הנוער 2 בבית שמש
08.03.2020 יום ראשון 20:30 עד 21:30 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
09.03.2020 יום שני 08:00 עד 09:00 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
09.03.2020 יום שני 14:10 עד 14:30 תפילת מנחה בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים
09.03.2020 יום שני 18:00 עד 19:00 קריאת המגילה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
09.03.2020 יום שני 21:30 עד 23:00 מסיבה בבית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
10.03.2020 יום שלישי 08:00 עד 09:15 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
10.03.2020 יום שלישי 20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
11.03.2020 יום רביעי 08:00 עד 08:40 בית הכנסת 'תפילה למשה ואליהו' (המרוקאי), רחוב בית הבחירה, אפרת
11.03.2020 יום רביעי 20:30 עד 20:45 בית הכנסת המרכזי בשכונת תמר באפרת
12.03.2020 יום חמישי, 07:00 עד 07:40 בית הכנסת המרכזי ברחוב הדקל באפרת, (מול בי"ס אורות ציון לבנים)
12.03.2020 יום חמישי 15:00 עד 15:30 בבית הכנסת 'השטיבלאך', רחוב החי"ש, ירושלים
פורסם לראשונה: 09:54, 20.03.20