2 צפייה בגלריה
צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
ענקית העיצוב היפנית MINISO משיקה את החנות ה- 15 בקניון איילון ברמת גן, בהשקעה של כמיליון שקלים. זוהי החנות החמישית של MINISO בקניוני קבוצת עזריאלי, לאחר הצלחת חנויות הרשת בקניון עזריאלי תל אביב - הסניף הראשון של MINISO בישראל, קניון מלחה ירושלים, קניון הנגב בבאר שבע וקניון עזריאלי רמלה.
החנות, בקניון איילון, המשתרעת על שטח של כ- 170 מ"ר, תציע את חווית הקנייה הייחודית למותג הכוללת את אבני היסוד של המותג איכות, עיצוב, מחיר הבאים לידי ביטוי במגוון רחב של קולקציות ופריטים מעוצבים, המתחדשים מידי שבועיים, בקטגוריות השונות: דיגיטל ואלקטרוניקה, צעצועים, אביזרים לבית, אביזרי אופנה, בריאות ויופי, לייף סטייל, כלי כתיבה ומתנות, טקסטיל ועוד
אסטרטגית המותג דוגלת בפרישת חנויות בכל רחבי הארץ, בכדי להנגיש את המותג לכולם. כיום לרשת 15 חנויות בקניונים מובילים ובמיקומים מרכזיים ברחבי הארץ: קניון עזריאלי תל אביב, קניון עיר ימים נתניה, קניון מלחה ירושלים, קניון עופר רחובות, גרנד קניון חיפה, BIG FASHION דנילוף טבריה, קניון הנגב באר שבע, BIG קריות, קניון הזהב ראשון לציון, קניון עזריאלי רמלה, BIG FASHION נצרת, דיזנגוף סנטר תל אביב, קניון בת ים, BIG FASHION בית שמש ועכשיו בקניון עזריאלי איילון.
2 צפייה בגלריה
צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
צילום: יח"צ
עד סוף השנה, הרשת תגיע לפריסה של כ- 18 חנויות, כאשר החנויות הבאות יפתחו ב BIG FASHION אשדוד ובקריון בקריית ביאליק.
רינה טל, מנכ"לית קניון עזריאלי איילון: "אני גאה ונרגשת שרשת מיניסו הגיעה לקניון עזריאלי אילון. מיניסו מביאה משהו מיוחד וייחודי לתמהיל של הקניון ואין לי ספק כי מיניסו יהיה סיפור הצלחה גם בקניון אילון".
עינת פורטוגלי, מנכ"לית MINISO ישראל: "אני שמחה וגאה על השקת מיניסו בקניון עזריאלי אילון ברמת גן, קניון מוביל המשרת אוכלוסייה רחבה, אשר גם הם יוכלו להנות מעתה מחוויית הקניה הייחודית של מיניסו. מיניסו הביאה לשוק הישראלי את הבשורה שלא צריך להתפשר על איכות, עיצוב או מחיר ושהצרכן הישראלי יכול לקבל את שלושתם עם מגוון מוצרים רחב המתחדש על בסיס יומיומי. עד סוף השנה צפויה הרשת למנות כ- 18 חנויות ועד סוף שנת 2020 כ-30 חנויות".