מטה חברת טבע בפתח תקוה. צילום: עידו ארזמטה חברת טבע בפתח תקוה. צילום: עידו ארז
מטה חברת טבע בפתח תקוה. צילום: עידו ארז
(מטה חברת טבע בפתח תקוה. צילום: עידו ארז)
חברת הענק "טבע" הודיעה הערב (חמישי) לעובדיה כי תעביר את המטה הגלובלי שלה מרחוב באזל בפתח תקוה לרמת החייל בתל אביב. החברה, שהחלה בהליך התייעלות לפני מספר חודשים, פעלה כדי לאתר מבנה שיכיל בתוכו את כל העובדים הפזורים במשרדים שונים בפתח תקוה.
במייל אותו הפיץ מארק סבג, סמנכ"ל בכיר ומנהל משאבי אנוש גלובליים בטבע, לעובדי החברה נרשם : "כפי שתקשרנו בעבר, טבע פעלה בשנים האחרונות למציאת אתר אשר ישמש כמטה הגלובאלי המאוחד של החברה, במקום אתרי המשרדים הרבים הפזורים באזור פתח תקוה. כיום אנחנו שמחים להודיעכם על כך שהחברה בחרה באתר הממוקם ברמת החייל, תל אביב, בבניין חדש אשר יאוכלס כולו על ידי עובדי המטה. כינוס האתרים לאתר אחד יגשים את מטרתנו לעבוד כטבע אחת ויהווה פתרון יעיל וחסכוני במידה משמעותית מבחינה עסקית ותפעולית".
עוד הוסיף סבג כי "האתר מצוי במיקום מרכזי ויאפשר לעובדים, לספקים ולשאר המבקרים, גישה וחניה נוחים", המשיך סבג. "המבנה עצמו ניצב בחזית הקדמה הטכנולוגית ויעניק לעובדינו סביבת עבודה נוחה ומתקדמת, על פי סטנדרטים ההולמים את החברה, תרבותה הארגונית, מורשתה וערכיה, ויאפשר לכולנו לעבוד יחד באופן יעיל ומשתף על מנת להצעיד את טבע קדימה. תאריך הכניסה המתוכנן לאתר הוא אמצע 2020. במהלך החודשים הבאים, ועד למועד זה, נמשיך לעדכנכם בדבר המעבר במידע רלוונטי".
בוועד העובדים אישרו את הידיעה אך סירבו להגיב בשלב זה.